بازسازی کابینت آشپزخانه

Kitchen Cabinet Remodeling 16

ایده هایی برای کسب بهترین ظاهر در سال2021

کابینت آشپزخانه در آشپزخانه شما از لحاظ عملکرد و ظاهر شیک نقشی اساسی دارد .

وقتی ظاهر کابینت شما در حال قدیمی شدن است ، ممکن است یک پروژه جدید برای بازسازی کابینت آشپزخانه در نظر بگیرید تا در صورت تمایل علاوه بر حداکثر کارایی ، ظاهری شیک و دلپذیر به شما بدهد. ایده ها و رویکردهای زیادی برای تهیه یک مدل آشپزخانه جدید وجود دارد که به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

بسته به شرایط کابینت آشپزخانه ، روش بازسازی خود را انتخاب خواهید کرد.

نوسازی کابینت به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. با برنامه ریزی درست ، بازسازی کابینت آشپزخانه می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. نگاهی به کابینت خود بیندازید تا بدانید اگر در شرایط خوبی قرار دارد و فقط به یک نوسازی ظاهری نیاز دارد یا به یک تعمیر دقیق نیاز دارد ، باید چه کاری انجام دهید.

اگر شما باید عملکرد کابینت آشپزخانه خود را افزایش دهید این داستان دیگری است

 

برای یک ظاهر مد روز ، ترکیب دو رنگ به یک ترند 2021 تبدیل می شود

شما می توانید با یک روش ساده ، ارزان و آسان بازسازی با اضافه کردن یک لایه رنگ به کابینت آشپزخانه خود که مطابق با دکوراسیون کلی شما باشد .

ایده جالب دیگر این است که با مجموعه ای جدید از سخت افزار ، ظاهر کابینت آشپزخانه خود را نو کنید

یک جذابیت جواهرات برای کابینت شما. اشکال ، سبک ها ، طرح ها و رنگ های متنوع با پرداخت کاری های متنوعی برای سخت افزار کابینت آشپزخانه در دسترس است “لولا ها ، دستگیره ها و دسته های” مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

درب و رویه ی قاب کابینت را با پانل های جدید و قاب تزئینی چوب یا فلز تغییر دهید

با توجه به سبک آشپزخانه و دکوراسیون خود ، درب و رویه ی قاب کابینت را با پانل های جدید و قاب تزئینی چوب یا فلز تغییر دهید.

فضای ذخیره سازی بیشتر و عناصر دسترسی آسان

به منظور افزایش عملکرد کابینت آشپزخانه ، فضای ذخیره سازی بیشتر و عناصر دسترسی آسان ، میز چرخان و سینی های قفسه ای تقسیم کننده کشو ها و سیستم قفسه بندی بیشتر اضافه کنید.

ایده های بازسازی یک کابینت شیک بی پایان است

علاوه برمنبت کاری های پیش ساخته تاج و قاب ها و مهارت های تزیینی ، موارد بیشتری را می توان هنگام بررسی گالری ها و مجلات آنلاین بررسی کرد.

 

Kitchen Cabinet Remodeling 24

Kitchen Cabinet Remodeling 5

Kitchen Cabinet Remodeling 10

Kitchen Cabinet Remodeling 16

RO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.