کمد جادار

کمد جادار

تا حالا شده به این فکر کنید با اینکه کمد بزرگی و جای زیادی دارید باز هم برای وسایلتان جا کم است ؟ من کمد جادار نیاز دارم ؟چقدر غر زده اید که من اتاق بزرگتری نیاز دارم ؟ این خانه برای من کوچک است ؟

اتاق هایی با فضای کوچک یکی از دغدغه های بزرگ افراد می باشد اما بهتر است بدانید با طراحی کمد جادار و انتخاب مناسب و ایده آل کمد برای اتاق کوچک می توانید فضای اتاق خود را به محیطی دلپذیر و زیبا تبدیل کنید.
مدل کمد لباس جادار افزون بر اینکه خوشگلی منحصر بفرد خود را دارد بلکه طراحان محصولات خانگی و دکوراتیو به ایده جادار بودن آن نیز اهمیت داده اند. عکس های آورده شده در این مطلب از بی پرت مدل کمد جادار را مختص خانمهایی است که می خواهند علاوه بر زیبایی به کاربردی تر کردن فضا نیز توجه کنند.

در طراحی کمد لباس جادار می توانید از همه عناصر شلف های باز، کشو ها و کمد ها بهره بگیرید تا برای هر وسیله ای که فکر می کنید، جای لازم و کافی را تعبیه نمایید. در قسمت شلف های باز می توانید حوله ها و کتاب های خود را جای دهید
کمد لباس اتاق شما می تواند دارای شلف های باز یکسره باشد. این نوع شلف ها می توانند، علاوه بر تغییر ظاهری زیبا که در اتاق شما به وجود می آورند نظم را نیز برای همیشه حکم فرما کنند حتی در بالای این شلف های باز نیز میتوان کمد لباس با میله برای آویزان کردن لباس ها طراحی کنید تا همه چیز به راحتی در دسترس شما قرار بگیرند.

در ویدئوی زیر یک ویدئوی جالب از یک کمد جادار خواهید دید .

درباره نویسنده

چوبین دکور
1234

یک دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Instagram
WhatsApp