ایده های ساده و خلاقانه خانه

ایده های ساده و خلاقانه خانه

ایده های ساده و خلاقانه برای تزیین گوشه های خالی خانه

تعریف تزیین خانه چیست . در هر خانه ای ، فضای مرده یا فضای ناکارآمد در گوشه و کنار و کنج پیدا می شود. فضایی که نمی دانید باید چه استفاده ای از آن بکنید تا خالی و بلا استفاده نماند . فضای بین دو ستون یا فرو رفتگی با ابعاد نامتناسب در اتاق نشیمن، یک دیوار صاف بین دو اتاق، زیر راه پله ها، کنار پنجره، پشت در اتاق یا ورودی خانه و… هم یک فضای مرده به حساب می آیند.

گوشه های خالی خانه

طراحی و تزیین دکوراسیون این کنج ها اگر به خوبی انجام شود، در زیباتر به نظر رسیدن خانه تاثیرگذار است و مشکل کمبود فضا و بهترین استفاده از فضاهای خالی خانه رو حل می کند. در این بخش از ایده جالبی برایتان آورده ایم تا به کمک آنها جلوه ای تازه به خانه خود ببخشید.

گوشه آشپزخانه تان را با انواع چای ها پر کنید

یک ایده ناب که این روزها در طراحی خانه های مدرن هم برای پر کردن گوشه ها به کار می رود ، راه انداختن یک چای خانه است . شما می توانید گوشه آشپزخانه با یک چای ساز خوب و طاقچه ای کوتاه ، چایخانه ای راه اندازی کنید و انواع دمنوش ها و چای ها را درست کنید.

 

گوشه های خالی خانه را با آینه های قدی تزیین کنید

برای پر کردن گوشه های خانه تان ، آینه های قدی را در این فضاها قرار دهید تا این فضای فراموش شده به نقطه کانونی منزل تبدیل شود.

از فضای بالای رادیاتورها استفاده کنید

رادیاتورها در خانه کنج هایی درست می کند که با هیچ وسیله ای نمی شود آن را پر کرد بنابراین به یکی از مشکلات بزرگ طراحی داخلی تبدیل می شوند و دست و پای صاحبخانه را می بندد . برای پر کردن دیوار بالای رادیاتورها ، می توانید از تابلوهای بزرگ و کوچک استفاده کنید ولی اگر فضا زیاد است می توانید یک کتابخانه دیواری در این قسمت نصب نمایید.

طبقه هایی در گوشه خانه تان درست کنید

برای اینکه گوشه خانه تان خالی نباشد و بتوانید از آن استفاده کاربردی نمایید ، می توانید طبقه هایی را در گوشه ها نصب کنید و یا یک میز سه گوش قرار دهید و خرده ریزه هایتان مثل شارژر موبایل، خودکار، ماژیک های رنگی، سررسیدهای حساب و تقویم و دفترچه تلفن را روی آن بگذارید و از هر سانتی متر خانه تان به درستی استفاده کنید.

در ادامه چند ویدئو از ایده های خلاقانه از استفاده ی فضاهای کوچک را خواهید .

چند نمونه تزیین خانه

درباره نویسنده

چوبین دکور
1234

یک دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Instagram
WhatsApp