چرا کابینت های گلاس محبوب می‌باشند؟

برای اینکه این نوع از کابینت ها را انتخاب کنیم، دلایل متعدد و مهمی وجود دارد که به چند مورد اشاره می کنیم و در ادامه توضیح می دهیم:

  1. منبع نور بودن
  2. سادگی و زیبایی
  3. دیر کثیف شدن و به راحتی تمیز شدن
  4. امکان تغییر دستگیره ها با سلیقه ی شخصی
  5. داشتن طرح های مختلف ساده و موج دار
  6. داشتن جلوه ای زیبا و خاص

سطوح مختلف کابینت های گلاس را تمیز تحویل بگیرید و به راحتی تمیز کنید!

دردسر بسیاری از افراد که با آشپزخانه سر و کار دارند، مرتب کردن و تمیز کردن آشپزخانه است. اکثر کابینت های موجود در بازار دارای سطوح برجسته و فرو رفته هستند که باعث می شوند سطح کابینت سریع گرد و خاک گرفته و یا چرب و کثیف شود که تمیز کردن این سطوح کار ساده ای نیست. اما کابینت های گلاس به این مسئله به خوبی توجه کرده است؛ چرا که سطح آن به دلیل صاف و یکدست بودن در ابتدا دیر کثیف می شود و در صورت کثیفی، می توان سطوح آن را به راحتی با یک دستمال تمیز کرد..

هرگز انتخاب رنگ‌های متناسب برای آشپزخانه‌های کوچک را نادیده نگیرید و نسبت به آن بی تفاوت نباشید. به جای یک تغییرات اساسی، استفاده از رنگ‌های ساده در دیوار و کابینت آشپزخانه می‌تواند کمک بزرگی برای به روز و مدرن کردن محدوده آشپزخانه شما باشد. با توجه به این نکته، در این مطلب از توکامگ به بررسی نکاتی در رابطه با رنگ مناسب آشپزخانه کوچک پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد می‌دانند که رنگ‌های روشن باعث ایجاد تفکر فضایی بازتر می‌شود؛ این نشان می‌دهد که ویژگی خوبی از رنگ‌های روشن برای استفاده در آشپزخانه‌های کوچک می‌شود. کابینت‌ها و دیوارهای سفید که مورد علاقه بسیاری از مردم هستند، نه تنها اتاق را روشن‌تر می‌کنند، بلکه سادگی و یکنواختی آشپزخانه را نیز حفظ می‌کنند و آشپزخانه کوچک شما را بزرگ و جادار جلوه می‌دهند.

برای تنوع می‌توانید با استفاده از سایه‌های تکمیلی، بسیاری از نقاط خنثی بررسی شده را بپوشانید. به عنوان مثال مخلوط کردن سایه‌های سفید، کرم، خاکستری مایل به قهوه‌ای به گرما، می‌تواند عمق و پیچیدگی به آشپزخانه کوچک اضافه کند.

اگر می‌خواهید آشپزخانه کوچک شما بزرگ به نظر بیاید، یکی از راه‌هایش حذف بعضی از درهای کابینت‌های یا جایگزین کردن درهای آن با درهای شیشه‌ای و قابل دید است. این کار چشم را از تنها نگاه کردن به کابینت‌ها و قاب‌های آن، به دیدن عمق کابینت‌ها دعوت می‌کند. پس دیوارها دورتر به نظر رسیده و در نتیجه فضای آشپزخانه در دید کوچک نمی‌شود. شما می‌توانید به راحتی از این ترفند موثر و کاربردی استفاده کنید و در عین حال لوازم داخل کابینت‌های آشپزخانه را هماهنگ و منظم نگه دارید.

مقالات مشابه

اکسسوری آشپزخانه یا همان لوازم تزئینی مخصوص آشپزخانه وسایلی هستند که برای بهبود ظاهر و دیزاین این فضا از آنها استفاده می‌شود....
کابینت نئوکلاسیک بهترین انتخاب برای زمانی است که مشتری یک آشپزخانه مجلل و در عین حال ساده می‌خواهد. استفاده همزمان از المان‌های...
اکثر طرح‌هایی که در وب‌سایت‌های مختلف با عنوان نحوه چیدمان آشپزخانه کلاسیک مشاهده می‌کنید؛ طرح‌هایی هستند که رعایت جزئیات بیش از حد...
امروزه اکثر طراحان داخلی برای جداسازی فضای نشیمن از آشپزخانه، دیگر از دیوار استفاده نمی‌کنند و وسیله انجام این کار برای آنها،...