کابینت ممبران

کابینت ممبران

این سبک یکی از لوکس‌ترین و مجلل‌ترین انواع کابینت است که به آن کابینت وکیوم نیز می گویند که از متریال ممبران ساخته شده است و در دسته کابینت کلاسیک قرار میگیرد . ممبران یا وکیوم در واقع نوعی روکش  PVC است که بر روی مغزی هایی از جنس ام دی اف، چوب یا نئوپان میتونه پوشش داده می‌شود. مغزی کابینت ممبران در 90 درصد مواقع از جنس ام دی اف است.

این کابینت ها با توجه به طرح‌های متنوع و چشم‌نوازی بالایی که دارند، محبوبیت خیلی زیادی پیدا کرده اند. یکی از مواردی که در مورد این نوع کابینت باید در نظر داشته باشید این است که کیفیت نهایی این کابینت‌ها بسیار وابسته به کیفیت کار کابینت ساز دارد.  کابینت‌های ممبران حساسیت به نور و حرارت دارند و اگر در معرض آفتاب قرار بگیرند به مرور زمان تغییر رنگ می‌دهند و یا چسب آن‌ها کم کم ضعیف می‌شود.

مشکل دیگر کابینت ‌های ممبران این است که روکش PVC  در برابر صدمات ناشی از برخورد اجسام تیز نسبتاً حساس می‌باشد. به همین دلیل نیاز به مراقبت بالایی دارند.

ممبران کابینت وکیوم 2

 مزایا : 

  • امکان اجرای طرح‌های خیلی متنوع و زیبا
  • قیمت نسبتاً مناسب
  • ظاهری شیک و بسیار مجلل
  • امکان اجرا در دو طرح کلاسیک و مدرن

unnamed

قیمت :

با توجه به ظاهر مجلل و زیبایی که دارند و مزایای زیاد  دیگر بسیار اقتصادی می‌باشد. در یک مقایسه می‌توان گفت قیمت آن از سبک ام دی اف و هایگلاس بیشتر است اما از سبک چوب کمتر می‌باشد. از آنجایی که این کابینت‌ها با طرح و رنگ‌های خاص خود می‌تواند از نظر ظاهری کاملا مشابه با سبک چوبی باشد اگر توانایی مالی برای خرید سبک چوب طبیعی را ندارید کابینت ممبران می‌تواند برای شما بسیار انتخاب مناسبی باشد.