طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی چیست؟

طراحی سه بعدی کابینت در واقع فرآیندی است که طی آن طراحان داخلی و کارشناسان گرافیست، طرح مورد نظر مشتری را دقیقا منطبق با مشخصات و رنگ سفارش داده شده؛ به صورت کامپیوتری به تصویر می‌کشند تا او بتواند فضای آشپزخانه منزل خود را بعد از تجهیز با کابینت به صورت سه بعدی و مجازی مشاهده کند. در طراحی سه بعدی کابینت باید تمام جزئیات از جمله ابعاد و اندازه‌ها، طرح‌های روی بدنه، رنگ و حتی محل قرارگیری سینک، گاز، لباسشویی، یخچال و سایر وسایل برقی به صورت واقعی مشخص شود تا مشتری بتواند تصمیم بهتری بگیرد.

در مجموعه چوبین دکور این خدمت ارزشمند به صورت کاملا حرفه‌ای و رایگان به مشتریان عرضه شده تا آنها بتوانند قبل از سفارش، تصمیم درستی را بر مبنای اطلاعات واقعی اتخاذ کنند. کلیه مراحل طراحی سه بعدی در مجموعه چوبین دکور اعم از اندازه‌گیری و اجرای طرح، زیر نظر متخصصان باتجربه در حوزه طراحی و تولید کابینت انجام می‌شود. استفاده از تخصص این افراد حرفه‌ای به ما کمک می‌کند تا پروژه نهایی بعد از نصب و اجرا، دقیقا همان چیزی شود که در طراحی اولیه به مشتری ارائه شده است.

 

 طراحی سه بعدی رایگان در چوبین دکور

با تکیه بر دانش کارشناسان خبره و بهره‌گیری از ماشین‌آلات پیشرفته، امکان طراحی و تولید طرح‌های متنوعی از کابینت در مجموعه چوبین دکور وجود دارد. در بخش طراحی این مجموعه یک تیم کاملا حرفه‌ای که در زمینه نرم‌افزارهای مخصوص طراحی، دانش و مهارت بالایی دارند مشغول به فعالیت است. این تیم حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را به یک محصول حقیقی تبدیل کرده و آشپزخانه منزل خود را به یک شاهکار هنری مبدل کنید.
کارشناسان دپارتمان طراحی سه بعدی در چوبین دکور، در مرحله اول از فضای اجرایی بازدید کرده و سپس با توجه به نظرات شخصی مشتری و امکان اعمال این نظرات در طرح اولیه، طرح نهایی را به صورت کامپیوتری و سه بعدی تولید و در اختیار خریدار قرار می‌دهند. این طرح در صورت دریافت تاییدیه نهایی مشتری، به واحد تولید ارسال شده تا فرآیند ساخت کابینت با سرعت هر چه تمام‌تر عملیاتی شود.

مدت زمان طراحی کابینت

مدت زمان لازم برای تولید طرح سه بعدی کابینت، به عوامل مختلفی مانند متراژ آشپزخانه و میزان پیچیدگی فضای در دسترس بستگی دارد. اما به طور کلی، در چوبین دکور این فرآیند بین 2 الی 4 روز کاری انجام می‌شود. در مرحله اول و بعد از سفارش تلفنی مشتری، کارشناسان ما جهت اندازه‌گیری و بررسی فضای آشپزخانه، به محل مراجعه کرده و بعد از انجام اقدامات اولیه، اطلاعات دریافتی را به واحد طراحی تحویل می‌دهند. دپارتمان طراحی سه بعدی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، این اطلاعات مفید را به طرحی کامپیوتری و تا جای ممکن نزدیک به واقعیت تبدیل کرده و برای مشتری ارسال می‌کند.