کابینت چوبی

کابینت چوب طبیعی:

شاید با اطمینان بتوان گفت که زیباترین کابینت‌های طراحی شده در دنیا جزو مدل‌های کابینت‌های چوبی هستند. کابینت های چوبی هم در سبک کلاسیک و هم در سبک مدرن قرار می‌گیرند. طرح‌های بسیار زیبا و متنوع این نوع کابینت آن را به کامل‌ترین سبک‌های کابینت تبدیل کرده است و تنوع آن به قدری است که می‌تواند پاسخگوی سلیقه‌های مختلف مردم دنیا باشد. این نوع کابینت‌ها از چوب طبیعی همراه با بافت ها و گره های ساده و پیچیده خود چوب تهیه می شوند و ظاهری چشم‌نواز را هم برای آشپزخانه شما و هم فضای خانه بوجود می آورند.

استفاده از متریال چوب طبیعی اولین برتری این نوع کابینت نسبت به سبک های دیگر است. چوب طبیعی عمر بسیار بالایی دارد بسته به نوع چوب عمر آن تا بیش از ۵۰ سال قابل بازیابی است اگر شما از کابینت تمام چوب خود خسته شوید می‌توانید با رنگ آمیزی مجدد کابینت خود را تغییر دهید، یا نوع رنگ یا نوع سبک رنگ کابینت را عوض کنید و با هزینه‌ای پایین دوباره کابینت جدیدی داشته باشید.

مقاومت نسبی چوب در برابر ضربه و رطوبت آن را نسبت به سایر انواع کابینت‌ها متمایز و برتر کرده است. تعمیرپذیری کابینت‌های چوب به نحوی است که حتی اگر کابینت چوب شما به وسیله ماده ای شیمیایی کثیف شود یا رنگ آن از دست برود با انجام رنگ مجدد روی آن ناحیه کابینت به حالت اول خود بر می‌گردد.

57922400

مزایای کابینت چوبی

  • دوام بالای چوب
  • طرح و نقش زیبا و طبیعی چوب
  • تنوع بالای کابینت های چوبی
  • انطباق پذیری بالا
  • مقاومت بالا در برابر رسوبت و ضربه
  • قابلیت تعمیرپذیری بالا
  • هزینه نصب و تعمیر کم
  • قابلیت نصب انواع دستگیره و یراق آلات

cropped Natural Wood Cabinets 780x470

از چه نوع چوبی برای ساخت کابینت استفاده می شود؟

از انواع چوب‌ها می‌توان در ساخت کابینت استفاده کرد که بالطبع هر کدام از آنها ویژگی منحصر به فرد و قیمت متفاوتی دارد. چوب افرا، چوب بلوط، چوب گردوی امریکایی، چوب گیلاس و چوب کاج متداول‌ترین چوب‌هایی هستند که در ساخت کابینت تمام چوب استفاده می‌شود.

 

قیمت کابینت چوب طبیعی

باید بدانید که کابینت‌های تمام چوب خیلی گران هستند زیرا اصولا چوب متریال ارزانی نیست. در مورد قیمت کابینت چوبی اول باید بدانید چه نوع کابینت چوبی در نظر دارید. بسته به نوع چوب بکار رفته شده و کیفیت و مزایای آن قیمت کابینت‌های چوبی متفاوت خواهند بود.

02 4