بهترین ترکیب رنگ های کابینت های گلاس

بهترین ترکیب رنگ های کابینت های گلاس

سفید و طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های خنثی و پرطرفدار در دکوراسیون سبک مدرن است . طیف های تیره و روشن رنگ طوسی در کابینت های هایگلاس سفید طوسی مدرن ترین و لوکس ترین کابینت را می سازد . به طور کلی استفاده از دو رنگ سفید و طوسی به عنوان رنگ غالی و رنگ های گرم دیگر به عنوان رنگ های فرعی یک آشپزخانه ویژه و مدرن را برای شما به ارمغان می آورد .

 

کابینت های گلاس

سفید مشکی

این نوع ترکیب رنگ از ترکیب های پر ریسک برای کابینت است . این ترکیب به افرادی که آشپزخانه ی موچکی دارند اصلا توصیه نمیشود ولی اگر خیلی رو این رنگ پافشاری دارید بهتر است بیشتر از رنگ سفید استفاده شود .

بلعکس در آشپزخانه های بزرگ این ترکیب رنگ ، یک فضای مدرن و مجلل را برای شما به وجود می آورد .

 

سفید طلایی

با آنکه خود کابینت های گلاس از نوع کابینت های مدرن به حساب می آیند اما اگر کسی بخواهد که در آشپزخانه اش رگه هایی از تجمل و اشرافیت را به چشم بخورد ، میتواند از ترکیب رنگ هایگلاس سفید طلایی استفاده کنند . ولی این خیلی مهم است که در استفاده از رنگ طلایی زیاده روی نشود.

 

 

 

سفید نسکافه ای

رنگ نسکافه ای یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است . کابینت هایگلاس سفید نسکافه ای شما را بسیار شیک و با کلاس جلوه میدهد . استفاده از رنگ کرم نسکافه ای در کنار رنگ خنثی سفید ترکیب فوق العاده ای را به وجود می آورد

کابینت هایگلاس سفید نسکافه ای هم درخشش و روشنایی سفید را دارد هم گرما و جنب و جوش رنگ نسکافه ای .

 

 

کابینت های گلاس

سفید و کرم

رنگ کرم یکی از رنگ های خنثی است و در واقع خود یکی از طیف های رنگی سفید به حساب می آید . استفاده از رنگ کرم و سفید با هم برای کابینت ، یک حالت خسته کننده ای را به آشپزخانه میدهد . برای همین به افرادی که از این دو رنگ در کنار هم استفاده کردند توصیه میشود در آشپزخانه ی خود کاغذ دیواری یا کفپوش یا وسایل دکوری با رنگ های متضاد استفاده کنند تا فضای آشپزخانه یک حالت تعادل را دریابد .

سفید قهوه ای

رنگ قهوه ای همیشه محبوبیت زیادی در دکوراسیون داخلی دارد . اگر دوست دارید از یک رنگ گرم در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید به شما کابینت هایگلاس سفید قهوه ای را توصیه میکنیم . مزیت رنگ قهوه ای به این است که انواع زیادی از طیف های روشن و تیره را دارد .

 

کابینت های گلاس

سفید و کاپوچینو

رنگ کاپوچینو هم یکی از طیف های روشن رنگ قهوه ای است . رنگ کاپوچینو از نسکافه ای یکم تیره تر است . کابینت هایگلاس رنگ کاپوچینو این روزها طرفداران زیادی را دارد . کابینت هایگلاس رنگ کاپوچینو هم خط و خش و گرد و غبار کمتری را روی سطح خود نشان میدهد .

 

درباره نویسنده

چوبین دکور
1234

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Instagram
WhatsApp