انواع مدل کابینت کلاسیک

انواع مدل کابینت کلاسیک

شما چه مدل کابینت کلاسیک را برای خانه خود می پسندید ؟

مدل کابینت کلاسیک

قبل از صحبت درباره مدل کابینت کلاسیک  باید بگوییم برای پی بردن به سلیقه ی یک فرد در رنگ ، سبک ، خصوصیت های شخصی همیشه ضرورتی بر پرسیدن نیست . بعضی اوقات با دیدن وسایل مورد استفاده ی او ، وسایل شخصی آنها و آیتم ها ؛ میتوانید جواب خود را پیدا کنید . یکی از مکان هایی که شما میتوانید این وسایل ها ، آیتم ها یا نشانه ها را با هم ، یکجا دید خانه ی افراد میباشد .

داشتن یک خانه ی زیبا و رویایی ، خواسته همه ی افراد میباشد به همین دلیل هم میباشد که افراد از تمام ذوق ، سلیقه ، نیازمندی ها و دانایی هایش استفاده میکند تا خانه ی رویایی خود را ساخته و بچیند . به همین دلیل هم هست که خیلی ها بر این باور اند که وقتی به خانه ی فردی میروید به درون اون سفر میکنید.

برای مثال میتوان افرادی را نام برد که در بیشتر مواقع لباس های رسمی به رنگ هایی مانند سورمه ای ، و از زیورآلاتی مانند ساعت طلایی و اکسسوری های به ممکن در استایل خود استفاده میکند ، این افراد شخصیت کلاسیک پسند هستن . در نگاه اول به خانه ی این افراد با آشپزخانه ای با کابینت های کلاسیک ، مبلمان کلاسیک ، پرده های یالان دار ، دیوارهای کاغذدیواری کشیده شده رو به رو خواهید شد .

کابینت کلاسیک سفید

قسمت های کابینت کلاسیک سفید :

تاج کابینت کلاسیک

درب کابینت کلاسیک

ستون کابینت کلاسیک

ویترین شیشه ای کابینت کلاسیک

دستگیره و اکسسوری کابینت کلاسیک

این تصور که مدل کابینت کلاسیک سفید فقط برای خانه های بزرگ قابل استفاده است ، بسیار غلط است و شما در هر آشپزخانه ای با هر متراژی میتوانید این مدل را نصب و اجرا کنید . البته این موضوع را فراموش نکنید که در آشپزخانه های کوچک زمانی که از رنگ سفید استفاده شود ، فضای آشپزخانه بزرگتر به چشم می آید .

در این مدل میتوانید رنگ سفید را با رنگ های دیگری مانند طلایی، خاکستری ، سفید ، مشکی به کار ببرید .

در این مدل از دستگیره های سفید کلاسیک ، کمد و کابینت عمودی و بلند استفاده میشود . هود ها به طور مخفی نصب میشود .

 

کابینت چوبی

اگر به محیط های لوکس و رسمی علاقه دارید ، ما به شما کابینت کلاسیک چوبی را پیشنهاد میدهیم .

از روی اسم این میتوان فهمید این کابینت از جنس چوب ساخته میشود . طرح های ساده و پیچیده ای که رو بدنه ی چوب انداخته میشود به زیبایی و چشم نوازی آن اضافه میکند .همچنین منبت کاری هایی که انجام میشود به همراه دستگیره های طلایی و درب های پر از نقش و نگار از دیر مزیت های کابینت های کلاسیک چوبی است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

ستاره قزوینی ۰۹۱۲۰۳۵۸۱۸۷

درباره نویسنده

چوبین دکور
1234

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

Instagram
WhatsApp